
PURCHASE ORDER
PRIVATE 3 STUDENTS
- 3 Students
- Monday to Sunday
- Morning, Afternoon and Night
- 4 Lessons per week
- 4 Weeks – 16 hours
Cost per hour per group | 45.00 |
Program Cost | 720.00.00 |
Taxes (CR-IVA 2%) | 14.40 |
TOTAL | 734.40 |
PURCHASE ORDER
PRIVATE 3 STUDENTS
Cost per hour per group | 45.00 |
Program Cost | 720.00.00 |
Taxes (CR-IVA 2%) | 14.40 |
TOTAL | 734.40 |