
PURCHASE ORDER
PRIVATE 2 STUDENTS
- 2 Students
- Monday to Sunday
- Morning, Afternoon and Night
- 4 Lessons per week
- 4 Weeks – 16 hours
Cost per hour per group | 40.00 |
Program Cost | 640.00 |
Taxes (CR-IVA 2%) | 12.80 |
TOTAL | 652.80 |
PURCHASE ORDER
PRIVATE 2 STUDENTS
Cost per hour per group | 40.00 |
Program Cost | 640.00 |
Taxes (CR-IVA 2%) | 12.80 |
TOTAL | 652.80 |